Webinars |

Jak wybrać właściwą strategię aktualizacji do chmury dla klientów Dynamics 365 Business Central/NAV?

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, w którym usługi dostępne w chmurze nabierają coraz większego znaczenia, podejmowanie właściwych decyzji dotyczących aktualizacji dla klientów Dynamics NAV/365 Business Central jest szczególnie istotne.

Uaktualnienie klientów do Business Central Online wymaga precyzji, ponieważ każde rozwiązanie klienta jest unikalne i nie ma jednego uniwersalnego podejścia.

Dołącz do naszego webinarium, podczas którego przyjrzymy się wyboru idealnej strategii aktualizacji do Business Central Online.

28th November, 2023

2:00 PM CET

Online

Polish

Oto, czego możesz się spodziewać po webinarium:

Dokonywanie świadomych wyborów jest ważne. Zarejestruj się, aby dowiedzieć się więcej na temat strategii aktualizacji i poznać możliwości bezpłatnego narzędzia Companial – Upgrade Analyzer.

Nie przegap okazji, aby zobaczyć jak można uprościć I właściwie oszacować koszty procesu aktualizacji, skutecznie zaangażować klientów i osiągnąć sukces w przejściu do chmury.

Prezenterzy

Marek Śledziewski, Territory Channel Manager SMB Dynamics 365, Microsoft

Marek Śledziewski od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kanału partnerskiego w zakresie Microsoft Business Applications. Ostatnie 4 lata jako Territory Channel Manager na rynek SMB. Prywatnie miłośnik biegania oraz fan książek, filmów oraz gier fantasty.

Piotr Michalak, Experienced Business Central Developer, Companial

Piotr jest wykwalifikowanym programistą Business Central/NAV z ponad 6-letnim doświadczeniem. Interesuje się AI oraz jego zastosowaniem w codziennej pracy. Każdą wolną chwilę stara się spędzić łapiąc wiatr w żagle na windsurfingu lub szusując na nartach.

More webinars